ادامه درمان در منزل

ادامه درمان در منزل چیست؟

در بسیاری از موارد به ادامه بستری بیمار در بیمارستان نیازی نیست ولی بیمار باید دوران نقاهت را در مکانی دیگر سپری نماید. بهترین مکان برای انجام این مهم منزل بیمار یا منزل کسانی است که بیمار را دوست دارند.  این موضوع از نظر عاطفی تاثیر فراوان بر روحیه بیمار خواهد گذاشت. حتی بیمارانی که بیماریهای سخت را تجربه می نمایند از حضور در منزل اظهار رضایت کرده اند. ادامه درمان در منزل میتواند از نظر روحی و روانی برای بیمار بهتر باشد.

ادامه درمان در منزل توسط مرکز پرستاری ناجی

مرکز پرستاری ناجی به نیاز مهم ادامه درمان در منزل نگاهی کارشناسانه و مسئولانه دارد.ما با جذب پرسنل با تجربه و کارآمد توانسته ایم محیطی آسوده و ایمن در منزل بیماران فراهم کنیم و به گونه ای عمل نماییم که بیماران و بستگانشان بتوانند در نهایت آسودگی دوران نقاهت بیماری را پشت سربگذارند.
برنامه ای که ما برای ادامه درمان در منزل بیماران تنظیم مینماییم بر اساس نیازهای بیمار و درخواست ایشان یا بستگان طراحی میگردد.
ویزیت های دوره ای پزشکان و انجام نمونه گیری برای آزمایشات و چکاپ های دوره ای و همچنین رفع نیاز بیماران به تزریقات و تعویض پانسمان توسط پرسنل این مرکز انجام خواهد شد.
همچنین تواناییهای ما این امکان را فراهم آورده است که در صورت نیاز با ایجاد یک سایت تخصصی مراقبتهای ویژه ICU و با تامین کلیه تجهیزات و امکانات لازم مانند یک بخش مراقبتهای ویژه از بیماران در منزل پرستاری نماییم.
.کارشناسان ما از طریق تلفنهای مستقیم مرکز پرستاری ناجی آماده ارائه اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات شما میباشند.

ادامه درمان در منزل