ویزیت پزشک در منزل

اعزام پزشک در منزل راه حلی قطعی برای کسانی است. امکان مراجعه به مراکز درمانی برای آنها میسر نیست. اگر نیاز به یک پزشک یا متخصص در منزل دارید؟ اگر از هزینه های بالای نگهداری در بیمارستان آگاه هستید؟ از پزشک در منزل استفاده کنید.

اعزام پزشک در منزل
اعزام پزشک در منزل

اهمیت ویزیت پزشک در منزل

 مشکلات زمانی و فیزیکی بیمار با این روش حل می شود. توسط پزشک نیز در خانه انجام می شود.همچنین بسیاری از مراکز درمانی برای رفت و آمد بیماران و افراد کم توان طراحی نشدند  . و مشکلی جدی برای این عزیزان به حساب می آیند. و ما می توانیم پروسه اعزام پزشک را برای شما آسان کنیم.

در چه مواردی نیاز به پزشک در منزل داریم ؟

اعزام پزشک در منزل

۱- بررسی بیمار عمومی

اگر بیماری در منزل دارید که نمی تواند به مراکز درمانی برود. همچنین اگر در خانه شرایط بهتری از نظر شما دارد. برای بیماریهایی مثل سرماخوردگی، فشار خون و قند خون و… از پزشک عمومی استفاده کنید.

۲- مراقب ارتوپدی

بیماری که دچار شکستگی شده است. یا نمی تواند حرکت کند یا از آرتروز، درد مفاصل، و گرفتگی عضلات رنج می برد. این افراد مسلما برای رفت و آمد به بیمارستان و مراکز درمانی دچار مشکل هستند. مراقب ارتوپدی یا پزشک متخصص شکستگی می تواند در منزل به روند بهبود شخص کمک کند.

۳- مراقب بیماران دیابتی

فرد مبتلا به بیماری دیابت نیاز به مراقبت دارد. زیرا باید قند خون و فشار خون نظارت شود. و حتما به صورت دوره ایی و چند ماه یکبار از پزشک متخصص مشاوره بگیرد. مراقب دیابتی یا پزشک در منزل خیلی خوب می تواند از طریق مشاوره و داروها، رژِیم غذایی خوبی را برای بیماران  پیشنهاد بدهند.

۴- مراقبت بیماران قلبی

عموم بیماران قلبی باید تحت نظر پزشک باشند. این افراد پس از بستری شدن در بیمارستان پس از مدتی به منزل منتقل می شوند. در صورت رعایت نکردن  منظم مصرف داروها و همچنین نظارت بر عملکرد قلب بیمار ممکن است. خطراتی را به دنبال داشته باشد. پیشنهاد می شود .بیماران قلبی در منزل با نظارت مستقیم پزشک روند درمان را طی کرده تا به شرایط عادی برسند.

۵- پزشک سالمندان

پزشک سالمند در منزل خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل برای سالمندان انجام می دهد.سالمندان نیاز به محبت رسیدگی و مراقبت دارند. در حرکت یا مصرف دارو ها و مواد غذایی دارند. که با انتخاب پزشک در منزل احساس رضایت بیشتری در کنار خانواده ها می کنند.

۶ -پزشک کودک

بعضی از کودکان از بیمارستان و مراکز خدمات درمانی می ترسند. بهترین راه حل برای ارتباط کودک با دارو و پزشک این است. که به جای او پزشک به منزل بیاید. در کنار کمک به درمان او کودک در خانه احساس آرامش خیلی بیشتری دارد.

۷- تزریق سرم

اگر نیاز به وصل کردن سرم یا تزریقات دارید. می توانید این کارها را به وسیله پزشک یا پرستار در منزل انجام دهید. با این کار از رفت آمد به مراکز درمانی و صرف وقت و هزینه اضافی جلوگیری کردهاست . و در محیط خانه کنار بیمار خود باشید.

اعزام پزشک در منزل

هزینه ویزیت پزشک در منزل

توجه داشته باشید که این هزینه اگر در بیمارستان و مراکز درمانی باشد. بسیار بیشتر از حضور پزشک در منزل است. همچنین هزینه های رفت آمدی و زمانی یا آسیب احتمالی سبب می شود که پزشک در منزل انتخاب بهتری باشد. در تهران آلودگی هوا ترافیک و شلوغی تاثیر مستقیم بر قیمت ها و روحیه بیمار می گذارد. هزینه پزشک در منزل  قطعا این مشکلات را ندارد و صرفا بسته به نوع بیماری و روند درمان شخص می تواند متفاوت باشد.باید با بررسی و مشاوره بهترین انتخاب را برای بیمار خود انجام دهید.

درخواست اعزام پزشک به منزل

مرکز پرستاری ناجی

اعزام پزشک در منزل


برای اعزام پزشک متخصص از اینجا تماس بگیرید

۰۲۱۸۸۴۶۴۰۰۰

ویزیت پزشک در همه مناطق تهران

در کجای تهران سکونت دارید؟ اگر برای رفتن به مراکز درمانی و بیمارستان مسافت زیادی را طی می کنید. نیاز به پزشک دارید. ولی تحمل رفت و آمد و مسائل ترافیکی و زمانی ندارید؟ می توانید از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در هر منطقه ای از تهران استفاده کنید. هدف مرکز پرستاری ناجی رضایت و آسایش شماست. تا بدون دغدغه و نگرانی با سرویس پزشک در منزل، روند درمانی بیماران عزیز خود را در منزل پیگیری کنید.

درخواست پزشک در منزل چگونه است ؟

هر زمانی که نیاز به پزشک در منزل داشتید. می توانید از طریق تماس تلفنی با مرکز پرستاری ناجی از خدمات اعزام پزشک استفاده کنید. دادن اطلاعات بیمار خود اقدام به ثبت و اعزام پزشک متخصص به منزل کنید. تیم ناجی با مشاوره مناسب در اسرع وقت پزشک و پرستار خود را به منطقه مورد نظر شما اعزام می کند.

چه اطلاعاتی به کارشناسان ناجی بدهیم؟

  • نام و سن و وضعیت کنونی بیمار
  • سابقه هرگونه بیماری
  • چه داروهایی استفاده می کند.
  • چه علائمی دارد؟ (ضعف،درد،تب، سردرد،لرز،بی اشتهایی،عفونت)
  • در کدام قسمت بدن درد احساس می کند.
  • آدرس منزل بیمار