خدمات پرستاری ناجی در چه زمینه هایی است؟

خدمات پرستاری
خدمات پرستاری ناجی

خدمات پرستاری ناجی با سابقه 20 ساله در امور پرستاری و خدمات پزشکی و کسب مجوزهای قانونی رسمی از سازمان وزارت بهداشت در سال 1378 فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده کرده است. ما در تیم پرستاری ناجی همواره سعی کرده ایم بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه دهیم.کارشناسان پرستاری ناجی به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به به تمام سوالات مسائل و مشکلات شما در مورد پرستار در منزل می باشد.

شرکت ناجی از پرستاران پزشکان و بهیارانی که تحت قرارداد با آنهاست از نظر سطح توانایی و مهارت، هویت، اخلاقی و رفتاری، و سابقه و رزومه شخص آنها را بررسی کرده و پس از تایید برای انجام خدمات اعزام می شوند. در طول استفاده از خدمات ما تیم پشتیبانی ناجی برای پیگیری کارها با شما و همچنین پرستاران صحبت کرده و از روند آن اطلاع پیدا می کند. لازم به ذکر است که قرارداد فی ما بین پرستار و کارفرما بسته می شود تا از همه لحاظ کار قانونی و تحت نظارت باشد.

1- پرستار سالمند

کهولت سن سالمندان و شرایط ضعیف جسمی باعث میشود نیاز به نگهداری و مراقبت تحت نظر پزشک داشته باشند. پرستار سالمند اصلی ترین خدمت پرستاری ناجی می باشد. نگهداری و مراقبت سالمندانی که به عنوان مثال بیماری های فشار خون و دیابت دارند یا از نظر توان حرکتی و رسیدگی به کار های روزانه خود دچار مشکل هستند وظیفه پرستار در منزل است. این روش بهترین پیشنهاد برای نگهداری از سالمندان در منزل می باشد. به دلیل حس آزادی و امنیتی که در کنار خانواده های خود دارند.

2- پرستار کودک

عموم خانواده ها امروزه به دلیل شاغل بودن پدر و مادر در خانواده ها و مشغله های کاری که دارند. فرصت کافی برای رسیدگی به کودکان در منزل را ندارند به همین علت نیاز به استخدام یک پرستار کودک یا مراقب احساس می شود. از نظر درسی و تغذیه ای کودک باید به وسیله پرستار برنامه ریزی شود تا از این لحاظ صدمه نبیند. همچنین از نظر روحی روانی و سرگرمی کودک تدابیری اندیشیده شود تا زمان به خوبی برای کودک سپری شود.

3- پرستار نوزاد

در سبک زندگی امروزه نگهداری از نوزاد به وسیله خانواده به یک دغدغه و کاری زمان بر تبدیل شده است.در کنار عشق و علاقه ایی که خانواده ها به نوزاد دارند ولی به دلیل کم بودن وقت و مسائل کاری نمی توانند شبانه روزی به امروات نوزاد رسیدگی کنند. پرستار نوزاد به خانمی گفته می شود که در کنار عشق و علاقه، مهارت و تجربه پرستاری از نوزاد را هم دارد. مرکز ناجی پرستارانی با تجربه و تایید شده از نظر سلامت جسمی و روانی را در کنار خود میبیند. شما عزیزان به صورت شبانه روزی می توانید با مشاوره از کارشناسان ناجی خدمات پرستاری مناسب برای نوزاد خود انتخاب کرده و کنار خود در منزل بدون نگرانی به کارهای خود برسید.

4- مراقب بیمار

مراقب بیمار به کسی میگویند که تسلط به خدمات مراقبتی و پزشکی  دارد.  در ادامه می توانید پس از مطالعه و بررسی از مرکز پرستاری ناجی اقدام به درخواست مراقب بیمار یا پرستار بیمار در منزل کنید. بیشتر بیماران برای ادامه درمان خود در منزل و گروه های حساس و افراد کم توان نیاز به مراقب بیمار دارند. خانواده ها به دلیل مهارت و تجربه نداشتن در امور پزشکی و پرستاری باید در این رابطه تصمیم بگیرند که بیمار به بیمارستان انتقال پیدا کند یا شرایط در منزل برای نگهداری از او آماده باشد.

5- اعزام پرستار

در تمامی مراحل و ساعات شبانه روز ممکن است نیاز فوری به پرستار در خانواده احساس شود. این نیاز با توجه به روزانه و شبانه روزی بودن درخواست شما هم می تواند اتفاق بیفتد. تیم کارشناسان ناجی آمادگی دریافت گزارش از شما و اعزام پرستار در منزل یا بیمارستان می باشند. اعزام پرستار یا  همراه بیمار در بیمارستان یا سفر از آن دسته از خدمات پرستاری است که ساعت و روز خاصی ندارد و به صورت فوری و لحظه ایی برای پرستاری ناجی امکانپذیر است.

6- پرستار در منزل

تمام خدمات ما از پرستار سالمند، پرستار بیمار، پرستار کودک، پرستار نوزاد هم در منزل هم در سایر نقاط انجام می شود.پرستار در منزل به کسی گفته می شود که برای انجام خدمتی پزشکی و مراقبتی به خانه شخص درخواست کننده می رود و به صورت روزانه و ساعتی یا به صورت  شبانه روزی به انجام کارهای روزانه و شخصی افراد می پردازد. پرستاری که از طرف ما به منزل اعزام می شود تخصص و تجربه کافی را در این زمینه ها دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پرستاری ناجی به هدر وب سایت پرستاری مراجعه کنید. یا از کارشناسان ما به صورت شبانه روزی مشاوره و راهنمایی بگیرید.