استخدام پرستار سالمند, پرستار در منزل, پرستار سالمند

پرستار سالمند در منزل ساعتی + تعرفه و قیمت

پرستار سالمند در منزل ساعتی

پرستار سالمند در منزل ساعتی

در مورد پرستار سالمند در منزل ساعتی و تعرفه و قیمت، قیمت و تعرفه‌های مراقبت ساعتی بستگی به منطقه و سطح مراقبت مورد نیاز دارد. بهتر است با شرکت‌ها یا خدمات مراقبت از سالمندان در منزل تماس بگیرید تا جزئیات دقیق را در مورد تعرفه ها و قیمت ها بدانید.

ویژگی‌های پرستار سالمند در منزل ساعتی تهران

ویژگی هایی که از یک پرستار ساعتی سالمند می‌توان انتظار داشت در بقیه پرستاران تمام وقت و نیمه وقت هم دیده می‌شود، با این تفاوت که یک پرستار ساعتی در منزل ساعات کاری کوتاه‌تری دارد و معمولاً باید یک یا چند ساعت خدمات با کیفیت ارائه دهد. او موظف است در همین ساعات کم وظایف خود را به درستی به پایان برساند تا رضایت خانواده ها را جلب کند. ویژگی‌های پرستار سالمند در منزل ساعتی تهران عبارت‌اند از:

 • داشتن برنامه دقیق و منظم در زمان رفت‌وآمد به محل کار
 • هماهنگ بودن با برنامه‌ریزی هر خانواده
 • داشتن زمان بندی دقیق در انجام کارها
 • استفاده صحیح از زمان در موقع انجام کار و حضور در منزل
 • مرتب و منظم بودن در حین کار

پرستار ساعتی سالمند بیمار در منزل

امروزه به دلیل زیاد شدن آب و هوای ناسالم و غذاهای صنعتی، بسیاری از بیماری‌های شایع و خطرناک افزایش یافته و سالمندان نیاز به مراقبت های پرستاری دارند.

اگر اطرافیان و خانواده سالمند بیمار در طول شبانه روز یک شیفت از صبح یا عصر زمان کافی برای نگهداری از آن ها را نداشته باشند بهتر است از یک پرستار نیمه وقت کمک بگیرند؛ بنابراین اگر وقت زیادی برای انجام کارهای والدین بیمار خود در مقطعی از زمان را ندارید بهتر است استخدام پرستار سالمند را به صورت نیمه وقت را در اولویت کار خود قرار دهید تا سالمند شما در رفاه و آسایش بیشتری باشد.

وظایف پرستار ساعتی سالمند بیمار

از وظایف پرستار ساعتی سالمند میتوان موارد زیر را نام برد:

 1. انجام وظایف محوله در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا
 2. هماهنگی لازم با خانواده سالمندان هنگام نگهداری از او
 3. منظم و وقت شناس
 4. برقراری روابط مثبت و عاطفی با سالمند بیمار
 5. استحمام و بهداشت سالمند بیمار
 6. انجام فعالیت های آموزشی برای سالمندان بیمار برای روحیه بخشی؛ مانند مطالعه کتاب یا یادگیری یک بازی یا سرگرمی جدید
 7. ساخت بازی های آموزشی مفرح و سالم برای سالمند بیمار برای رهایی از مشکلات فکری و ذهنی
 8. شستشو و مراقبت سالمند بیمار
 9. تعویض لباس سالمند بیمار
 10. انجام پانسمان و تزریق آمپول و سرم در صورت داشتن تخصص
 11. تهیه غذا برای سالمند بیمار در منزل و بیمارستان در زمان بستری
 12. حرکت دادن سالمند بیمار
 13. ماساژ بدن سالمند بیمار برای برقراری گردش خون
پرستار سالمند در منزل ساعتی

پرستار سالمند در منزل ساعتی

استخدام پرستار ساعتی سالمند

برای سالمندانی که از تنهایی رنج می‌برند، وجود یک پرستار در خانه می‌تواند آرامش خاطر خانواده‌ها و افراد را فراهم کند، بنابراین استخدام پرستار یک نکته مهم است. برخی از خانواده‌ها ممکن است نیاز به استخدام یک پرستار ساعتی سالمند داشته باشند.

از مزایا و خوبی های استخدام پرستار این است که با گذر زمان و انس گرفتن سالمند با پرستار او احساس امنیت و آرامش می‌کنند و شما خیالتان راحت است که در زمان نبودتان همیشه فردی همراه و همدم آن ها است. از سوی دیگر پرستاران به مرور زمان با همه عادات و نیازهای سالمند آشنا شده و می‌توانند اقدامات لازم را برای بهبود سلامت آنها انجام دهد.

اگر در زمان استخدام از مرکز مربوطه بخواهید فردی که به عنوان پرستار به منزل شما می‌آید توانایی ارائه کمک های اولیه لازم را در شرایط خاص و مواقع حساس تا حد اضطرار داشته باشد می‌تواند کمک بزرگی به سالمند شما در زمان حوادث ناگوار کند؛ بنابراین، با داشتن چنین شخصی دیگر مطمئن هستید که سالمند شما به خوبی غذا می‌خورد، به خوبی استراحت می‌کند و از همه مهمتر از نظافت خوبی برخوردار است.

با استخدام یک پرستار ساعتی متخصص که از وضعیت جسمی و روحی سالمند شما آگاه است، می‌توانید مطمئن شوید که پدر و مادر پیرتان داروهای خود را به موقع مصرف می‌کنند.

ویژگی‌های یک پرستار ساعتی در منزل

ویژگی‌های یک پرستار ساعتی در منزل منظم و وقت شناس، قدرت بدنی لازم برای انجام کارهای روزانه و داشتن تجربه کافی در این زمینه است. مهمترین هدف در ارائه این خدمات به مردم تأمین رفاه سالمندان است و اینگونه است که پرستاران ساعتی برای ارائه خدمات به مردم در منازل خود استخدام می‌شوند.

یک پرستار ساعتی علاوه بر داشتن خصوصیات یک پرستار، باید کارش را باکیفیت انجام دهد؛ زیرا آنها باید در یک یا چند ساعت خدمات خود را به سالمند ارائه دهند.

استخدام پرستار شبانه روزی سالمند

یکی از دلایل مهم استفاده از خدمات استخدام پرستار شبانه روزی سالمند این است که بدون جابه‌جایی بیمار می‌توان شرایط خوبی را برای او ایجاد کرد تا از خدمات پزشکی و خدمات پرستاری استفاده کند.

حقوق پرستار سالمند ساعتی

با توجه به اینکه این روزها درگیری فکری و کاری همه زیاد شده برخی مجبورند پرستار ساعتی برای سالمند استخدام کنند تا خدمات منحصر به‌ فردی را به آن ها ارائه دهد.

حقوق پرستار سالمند ساعتی می‌تواند بسته به مکان، تجربه و صلاحیت هر پرستار متفاوت باشد. قبل از استخدام پرستار سالمند ساعتی، بهتر است با او در مورد نرخ ساعتی و البته شرایط کار مذاکره کنید.

سخن آخر

استخدام یک پرستار سالمند ساعتی در منزل می‌تواند به منظور ارائه خدمات حرفه‌ای به افراد سالمند کمک کند. پرستاران سالمند ساعتی از افراد متخص و آموزش‌دیده تشکیل شده و به بیماران سالمند در منزل خدمات بهداشتی و پزشکی ارائه می‌دهند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *