اعزام پزشک در منزل, پرستار در منزل

7 فایده کمتر شناخته شده پرستار در منزل

سالمندان و پرستار در منزل

فواید استخدام پرستار در منزل

اکثر مردم بعد تجربه بستری شدن در بیمارستان برای درمان ترجیح می دهند که در خانه بمانند و درمان شوند. استخدام پرستار در منزل می تواند مزایای مختلفی برای بیمار و سالمند داشته باشد.

داشتن مراقب سالمند در خانه می تواند مزایای مختلفی برای شما داشته باشد. کارهایی مانند آشپزی، تمیز کاری منزل و حمام کردن را با خیال راحت می توانید بر عهده پرستار استخدام شده در منزل بگذارید.

مراقب پرستار

مراقب پرستار

در ادامه این مطلب تعدادی از نکات مثبتی که استخدام مراقب سالمند برای شما به ارمغان می آورد اما شما از آن ها احتمالا بی اطلاع هستید را آورده ایم:

  • مراقب سالمند در منزل خطرات افتادن و ابتلا به کرونا، در راه بیمارستان را کاهش می دهد.

اگر عزیزان شما عمل جراحی قرار گرفتند. احتمالا خطرات ایمنی در منزل را ممکن است داشته باشید. شاید برایتان جالب باشه که بیشتر صدمات و خسارات به سالمندان و بیماران به خاطر انتقال غیراصولی این افراد به بیمارستان است. تحقیقات نشان داده است که مراقبت از فرد در منزل امکان بستری مجدد در بیمارستان را کاهش دهد.

مقاله “مراقبت از سالمندان سکته ای” را مطالعه کنید.

  • حتی اگر فقط برای امور منزل به کمک نیاز داشته باشید پرستار در منزل برای شما کارساز است.

گاهی اوقات ممکن است بیمار شما در منزل نیاز به کمک در مورد داروها یا مراقبت های پس از جراحی نداشته باشد. در این موارد بزرگترین نگرانی شما این است که چه کسی برای بیمار یا سالمند آشپزی و نظافت می کند.

قطعا دراین مورد بیمارستان به شما می گوید که نیازی برای بستری و مراقبت در بیمارستان ندارید. اما می توانید برای انجام امور منزل استخدام یک پرستار برای شما می تواند مناسب باشد.

  • مراقب در منزل خدمات فیزیوتراپی و کاردرمانی برای شما ارائه دهد.

اگر جراحی کردید یا به فیزیوتراپی و کاردرمانی نیاز دارید لازم نیست به توانبخشی بروید. در منزل میتوانید از این خدمات بهره مند شوید.

پرستار سالمند در منزل چشمان تربیت شده ای دارد و می تواند خطرات سقوط در حمام را تشخیص دهد و توصیه های پیشگیرانه مفیدی را ارائه دهد.

مقاله ی “در مراقبت از سالمند پارکینسونی چه نکات مهمی وجود دارد؟” را مطالعه فرمایید.

  • می توانید یک مدتی به خود استراحت بدهید.

مراقبت از بیماران و سالمندان در گذشته کار بسیار استرس زا و زمان بری بود. اموری که سالمند و بیمار برای آن به کمک نیاز دارد همیشگی و دائم است.

اما اگر این مسئولیت ها بر عهده یکی از اعضای خانواده باشد آن شخص رهایی از این پروسه ندارد و نمی تواند کمی به خود استراحت بدهد. تنها کاری شما می توانید انجام دهید و بهترین کار این است که پرستار سالمند یا پرستار بیمار برای عزیزانتان استخدام کنید.

  • مراقب در منزل می تواند محل زندگی شما را با نیازهای جدید شما سازگار کند.

اگر خانه شما برای نگهداری از یک سالمند یا بیمار جراحی شده مناسب نیست. شما میتوانید با استخدام یک پرستار سالمند در منزل محیا کردن اطراف خانه را به عهده او بگذارید. همراه بیمار برای بازسازی فضای زندگی عزیزان شما آموزش دیده است تا محیط را برای استفاده طولانی مدت ایمن کند.

  • مراقب در منزل همان مراقبت بیمارستانی را به شما ارائه می دهد.

اگر تنها چیزی که شما در بیمارستان نگه می دارد نیاز به تزریقات دارویی و چکاپ توسط پزشکان است. در حال حاضر خدمات پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص را در منزل داشته باشید.

پرستار در منزل می تواند موثر و ایمن باشد و از انتقال سالمند به خانه سالمندان جلوگیری می کند. می توانید قبل از اقدام به هر کاری با پزشک خود صحبت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *